Barbora Mašindová Zahrádková

Nabídka mých služeb

Mateřství je pro každou z nás jako setkání se se svým vlastním stínem. Je dobré se připravit nejen na dobu porodu, ale také na čas, který nás čeká po příchodu dětí na svět.

Kojení je stav mysli a ten nejbližší vztah s vaším děťátkem. Nejedná se tedy jen o potravu. Je to, pro vaše potomky, pocit jistoty, bezpečí, tepla a lásky, která z vás i přes všechny možné pochybnosti sálá.

Jako váš průvodce se proto soustředím nejen na vaše fyzické zázemí, ale hlavně i na vaše psychické rozpoložení. Máte-li dvojčata, jen v této chvíli můžete oběma spokojeně nabídnout rovnoměrně to, co zaslouží v jeden moment. Vaši lásku a klidnou mámu, vaše náručí.

Mé služby

Za poplatek

Poradenství

Bývaly to porodní báby, které díky své praxi a zkušenostem předávaly generacemi své zkušenosti. Doba pokročila, mnohé se vrací zase zpět. V modernější podobě. Můžete si vybrat z balíčků, které nabízím šité na míru právě vám jako vaše Průvodkyně mateřstvím. Více než hledání neověřených informací na internetu dávám přednost osobním či on-line konzultacím. 

Za poplatek

Online seminář

Kurz, který vám poskytne vše, co potřebujete vědět o vícečetném těhotenství a následné péči o dvojčata.

Kurz je vytvořen na webovém rozhraní, dostupný kdykoliv odkudkoliv. Obsahuje videa, články a odkazy, které v budoucnu využijete a máte u sebe neomezeně. Součástí ceny je pak i možnost osobní či online konzultace vašich otázek.

Zdarma

E-book

 E-booky od Mateří Doušky to jsou praktické souhrny témat, nabité informacemi, o tom co vás čeká, jak se připravit nebo nejlépe využít zkušenosti a znalosti Laktační poradkyně, ale hlavně maminky 4 dětí z toho také dvojčat.

Za svou profesionální praxi jsem napsala již několik e-booků, ze kterých můžete vybírat. 

 

Zdarma

Podcast

Projekt, který vznikl na základě poptávky moderní doby. V čase vašeho Relaxu a to formou poslechu namluvených rozhovorů se zajímavými lidmi, kteří se točí kolem světa dvojčat. Intervia s dospělými dvojčaty a jejich životní příběhy. Rozhovory s maminkami a jejich porodní příběhy. Kojení dvojčat a další zajímavosti kolem dvojčat.

Napsali o mně

Spokojené klientky

„S každou nastávající nebo současnou maminkou pracuji velmi individuálně. Vždy tak, aby se cítila autenticky, příjemně  a moje služby pro ni byly přínosem.“

Přečtěte si slova spokojených klientek, které jsem doprovázela na jejich cestě mateřstvím.

Baru, tak jak si vím většinou se vším rady, tak musím přiznat, že šestinedělí byl pro mě čas, kdy jsem byla moc ráda, za navedení na cestu přirozeného kojení a podržení ve chvílích, kdy jsem si nebyla jistá. Moc si mi pomohla tvou otevřeností a individuálním přístupem s ohledem na naší situaci a možnosti. Děkuji.

Kateřina K.

Maminka dvouměsíčního novorozence (vg., donošený)

Nové články ve vašem e-mailu

Barbora Mašindová Zahrádková

Bankovní spojení: 1049845025/3030

Copyright © 2024 Mateří douška
Kontakt

barbora@materi-douska.cz
+420 724 139 345
www.materi-douska.cz

Žádost o e-book Šestinedělky

Zaškrtněte jednu z následujících možností:

Žádost o e-book - Příručka rodičům - příkrmy

Zaškrtněte jednu z následujících možností:

Žádost o e-book - Cestování s dětmi

Zaškrtněte jednu z následujících možností: