Barbora Mašindová Zahrádková

Poradenství

V dřívějších dobách to byly porodní báby nebo lékaři, kteří bývali v přízni s rodinou a předávali tak generacemi své zkušenosti. Doba pokročila, mnohé se vrací zase zpět jen v trochu jiné a modernější podobě.

Můžete si vybrat z balíčků, které nabízím šité na míru právě vám. Více než hledání neověřených informací na internetu dávám přednost osobním či on-line konzultacím s profesionální Průvodkyní mateřstvím.

od 500 Kč

Podpora 3 v 1

Zjistit více

2 500 Kč

5 000 Kč

10 000 Kč

kontaktujte mě

Jednorázová konzultace

Konzultace probíhá osobně a nebo po telefonu či messengeru a hledáme společné řešení v oblasti, ve které potřebujete získat zpátky jistotu a nadhled.

Hodí se nejlépe na řešení již vzniklých problémů, které se nedají snadno překonat bez odborné pomoci.

Cena online či telefonické konzultace je 500 Kč a za každou další započatou půl hodinu 250 Kč.

Cena osobní konzultace v místě vašeho bydliště je 1500 Kč (cca 2h) plus cestovní náklady 7 Kč/km.

Podpora 3v1

Psychická podpora v době těhotenství, příprava k porodu, vhodné cvičení. Seznámení se s technikou tandemového kojení dvojčat, teoretická část – plán vašeho rozvrhu po návratu z porodnice v období šestinedělí, sžívání se s miminky a návrh rolí pro celý tým (rodinu), který bude na blízku a pomáhat v prvních týdnech s dětmi. Návrh uspořádání vaší ložnice, pokoje, tak aby bylo vše v souladu s vašimi potřebami.

Témata jsou otevřená, jako ženy můžeme probírat různé radosti i starosti – sdílet.

Jedná se převážně o teoretickou část, proto je balíček vhodný převážně pro ty rodiče, kteří jsou rádi připraveni předem.  Simulace tandemového kojení probíhá již v prostředí vašeho domova, kam miminka po narození přinesete. Pomáhá lepší představě o tom, co máte očekávat a na co se připravit. V ceně je zahrnuta jedna osobní (1-2h) konzultace v místě bydliště, náklady na dopravu a online neomezená podpora.

Celková cena: 2 500 Kč

Podpora v šestinedělí

„Přítelkyně na telefonu“. Časově neomezené sdílení. Objevování cesty, která by vám i vaším dětem udělala nejlépe. 

Vhodné pro rodiče, kteří na to nechtějí být sami, jsou rádi připraveni a potřebují si své postupy dlouhodobě konzultovat s odborníkem.

Předem domluvená osobní návštěva hned po narození miminek v porodnici a nebo následně pak u vás doma. Upevnění si techniky tandemového kojení nebo jiných kojících poloh vhodných pro vás a vaše miminka. Kontrola správného přiložení a sání miminek. Případné odbourávání alternativních dokrmů. Sestavení ideálního denního rozvrhu, ukotvení se v novém uspořádání vaší rodiny.

Témata jsou neomezená, jako ženy/matky můžeme probírat různé radosti i starosti – sdílet a předcházet případných komplikacím.

V ceně jsou zahrnuty 2 osobní návštěvy a online konzultace na upevnění si případných nesrovnalostí. Cestovní náklady do 50km od Úval. Balíček má často přesah až do období 4 měsíců vašich dvojčat, kdy se často řeší nárazové dotazy a ujištění se s přechodem na první příkrmy apod. 

Celková cena: 5 000 Kč

Průvodkyně mateřstvím

Dlouhodobá spolupráce napříč vaším obdobím, tak jak přichází. Tedy těhotenstvím, mateřstvím, kojením, příkrmy, péče o dvě a více dětí a především o vás a vaši duši.

Balíček, ve kterém je zahrnuto vše z balíčků předchozích – Podpora 3v1, Podpora v šestinedělí. Balíček Průvodce je na dobu od početí (setkání) končí po vzájemné dohodě cca 6-12m od porodu vašim miminek. Tedy zavádění příkrmů, metody BLW, klasické podávání stravy, jídelníček pro miminka versus dlouhodobé kojení. A další témata, která přináší život s dvojčaty v průběhu prvního roku jejich života.

Celková cena: 9 000 Kč ( Plus Seminář v hodnotě 1 890 Kč)

Jako bonus k tomuto balíčku poskytuji zdarma kompletní Seminář pro rodiče dvojčat, který obsahuje mimo jiné také autentická videa z doby mé přípravy na porod – císařský řez. Jak se sžívala naše velká rodina, co jsem tou dobou s dětmi a dvojčaty řešila za témata. Obsahuje však také odborná videa jak se udržet fit a jak kojit dvojčata. Jak o dvojčata pečovat a jak u toho neztratit sebe. Více informací naleznete na webových stránkách.

Program "Jemný měsíc"

Program je vhodný pro každou ženu, která chce podpořit vlastní rekonvalescenci po porodu a naučit se pečovat o své tělo, hlavně o bříško.

„Jemný měsíc“ je návod, čím začít po porodu, jak cvičit, jak jemně masírovat bříško, jak se starat o pokožku, co jíst, aby tělo mělo zdroje na rekonvalescenci. Program je velmi jednoduchý, časově nenáročný a přitom efektivní Celý tento koncept programu je vytvořen Alisou Halfarovou – certifikovanou dulou a masérkou.

Co obsahuje program “Jemný měsíc” a co vám mohu díky videonávodu předat?

Šestinedělí je rozdělené na 4 období a každému období odpovídají určité kroky, které podporují tělo přesně tak, jak to potřebuje. V každém období žena dostane návod na cvičení, masáž bříška a způsoby péče o pokožku. V závislosti na množství času a energii, žena si může zvolit, jestli zacvičí, namasíruje bříško, nebo si jenom dopřeje sprchu a peeling pokožky. Není tedy pevný řád a milión úkolů, které musíte plnit a mít z toho stres, že nestíháte. Program je opravdu jemný, vzdušný, nenáročný a velmi příjemný

Provedu vás oblastí:

  • Správného stravování, aby vaše tělo mělo dobré zdroje na rekonvalescenci
  • 2 soustav cvičení, které pomůžou uvolnit bránici, narovnat pánev, aktivovat hluboké břišní svaly a svaly pánevního dna
  • Jemné lymfodynamické masáže břicha (vhodná také na uvolnění kolik u miminka), kterou si snadno osvojíte a zapojíte do běžného chodu vašeho denního rozvrhu
  • Hluboké masáže břicha (pro zlepšení postavení vnitřních orgánů)
  • Peelingem ze soli květů a mandlového oleje pro pevnější pokožku
  • Použití masážního kartáče v poporodním období

 

Upozornění! 

Ženy po císařském řezu můžou začít aplikovat program až po ukončení šestinedělí. Pokud po Vašem porodu uplynula delší doba, doporučení z programu pomůžou narovnat tělo a připravit ho na intenzivnější cvičení.

Cvičení a masáže z programu „Jemný měsíc“ krásně podporují ženské zdraví a budou přínosné v jakémkoliv období vašeho života.

Barbora Mašindová Zahrádková

Bankovní spojení: 1049845025/3030

Copyright © 2024 Mateří douška
Kontakt

barbora@materi-douska.cz
+420 724 139 345
www.materi-douska.cz

Žádost o e-book Šestinedělky

Zaškrtněte jednu z následujících možností:

Žádost o e-book - Příručka rodičům - příkrmy

Zaškrtněte jednu z následujících možností:

Žádost o e-book - Cestování s dětmi

Zaškrtněte jednu z následujících možností: