O mně

Jsem maminkou čtyř dokonalých bytostí. Jsem ženou, manželkou, tetou a dobrou přítelkyní.

Kojila jsem, šátkovala jsem, padala na dno a zase se z něj odrážela a přitom všem se uvnitř mě rodil základ mého poslání. Proces několika let, který mě dovedl k vám. Ženám, které mají rády se osobněji podělit o svůj průběh mateřství, o jeho úskalí i radosti, nebojí se nahlédnout do své duše a vydat se po své cestě s větší jistotou a odhodláním.

Ano, mé poslání je pečovat o vaši duši a provádět vás vaším životním příběhem… vaše Bára.

Má vlastní zkušenost

Mám 13letou dceru, kterou jsem kojila a šátkovala ještě jako docela mladá maminka. Syna, kterému je 9 let. Po takové zkušenosti dobře odkojených, spokojených a zdravých dětí, jsem si představovala mnohokrát tu idylku třetího dítěte. Třetí dítě, to je přeci za odměnu. Vše máme, “vše umím”. Člověk míní a osud mění. Bylo mi 37 a otěhotněla jsem potřetí. Vše bylo plánované, připravené až na onu hříčku přírody – jednovaječná dvojčata.

První trimestr jsem strávila s naprostou jistotou očekávání našeho třetího potomka. Teprve o 6 týdnů později bylo vše jinak a můj život se rozjel totálně mimo plán.

Kde čerpám energii

Zahrada, procházky, jízda na kole, plavání, knížky, psaní, voda a spánek.

Kde žiji

V rodinném domečku na malém městě u Prahy, s manželem, s dětmi a zvířaty.

Moje poslání a cíle

Podpora budoucích rodičů s vícerčaty, průvodce mateřstvím, laktační poradenství, poradenství v oblasti pořádku a útulného domova, Feng Shui

Oblíbená značka

Weleda, Nobilis Tilia, Lush, příroda sama.

Mateří douška
Copyright © 2023 Mateří douška