Egypt v 10 bodech

Jaká kritéria hrála roli při výběru naší dovolené jejímž cílem bylo potkat se se zbytkem rodiny, která žije v Anglii, někde ve světě na dovolené u moře? Nutnost trefit se do času, místa a ceny, kdy my letíme z Prahy a ony z Londýna.
Co nám určovalo hranice?

Těhotná po třetí

Jaké je třetí těhotenství v mém podání? Plánované, člověk ví co čekat, je na vše připraven, většina věcí už je pod střechou, tak je dokonce jedno, zda půjde o chlapce či děvče, protože máme vše! Začalo to tentokrát plánovaně, alespoň částečně. Moje...

Nach-lazení

Podělím se s vámi o své nasbírané zkušenosti a názory lékařů, které mi za ty roky utkvěli v paměti a nějakým způsobem mě zaujali a vzala jsem si je k srdci. Také ty rady lékařů, které mají hlavu a patu a nechtějí člověka jen „lekat“ a nebo léčit, ale chtějí jej uzdravit…

nebát se zažít

Překážky, které by nám potenciálně mohly stát v cestě jsem si, v přirozené imaginaci, bořila jednu za druhou. Otázky typu „co děti a škola?“ jsem upřímně kvitovala: „Vše má své řešení a jde vymyslet ku prospěchu věci, věřím, že díky zkušenosti dvou let online výuky zvládneme i tenhle“. 

Dalším důležitým krokem bylo představit svůj plán také další části rodiny. Máme syna ve střídavé péči a tak je 14dní s tátou a 14dní se mnou. Tedy na názoru jeho otce záleželo velmi. Jeho názor byl jasný. Pokud ve škole schválí dlouhodobý pobyt mimo ČR, pak nemá nic proti tomu, abychom odletěli. 

Celý rok se zdánlivě nic nedělo a přesto se vesmír točil tak , abych sen mohla v září začít realizovat. Školní propustky podepsány. Zelená od exmanžela. Letenky objednány. Prostředky v různých podobách také nastřádány.

Žádost o e-book Šestinedělky

Zaškrtněte jednu z následujících možností:

Žádost o e-book - Příručka rodičům - příkrmy

Zaškrtněte jednu z následujících možností:

Žádost o e-book - Cestování s dětmi

Zaškrtněte jednu z následujících možností: