Jak se dostala jogínka na seminář Stromového qigongu. 

Vše má svůj čas a svůj smysl. Jedno z mých oblíbených a běžně používaných pořekadel. Proto, když mě můj bratr, který se věnuje přes 13 let cvičení Taiji a Shaolinu, již po několikáté, oslovil s možností účasti na jarním semináři svého mistra, tak...

Nach-lazení

Podělím se s vámi o své nasbírané zkušenosti a názory lékařů, které mi za ty roky utkvěli v paměti a nějakým způsobem mě zaujali a vzala jsem si je k srdci. Také ty rady lékařů, které mají hlavu a patu a nechtějí člověka jen „lekat“ a nebo léčit, ale chtějí jej uzdravit…

nebát se zažít

Překážky, které by nám potenciálně mohly stát v cestě jsem si, v přirozené imaginaci, bořila jednu za druhou. Otázky typu „co děti a škola?“ jsem upřímně kvitovala: „Vše má své řešení a jde vymyslet ku prospěchu věci, věřím, že díky zkušenosti dvou let online výuky zvládneme i tenhle“. 

Dalším důležitým krokem bylo představit svůj plán také další části rodiny. Máme syna ve střídavé péči a tak je 14dní s tátou a 14dní se mnou. Tedy na názoru jeho otce záleželo velmi. Jeho názor byl jasný. Pokud ve škole schválí dlouhodobý pobyt mimo ČR, pak nemá nic proti tomu, abychom odletěli. 

Celý rok se zdánlivě nic nedělo a přesto se vesmír točil tak , abych sen mohla v září začít realizovat. Školní propustky podepsány. Zelená od exmanžela. Letenky objednány. Prostředky v různých podobách také nastřádány.

Pří-krm

Dokonalost o kterou se zasloužil vývoj člověka a které se říká dávicí reflex jsem do té doby považovala za hrozbu lidstva. Pro lepší vysvětlení, co tím konkrétně myslím, když dítě začalo kuckat, okamžitě jsem po něm skočila – taky jsem na to měla spousty času, jedna náruč jedno miminko – a jala se dítě zachraňovat od udušení.

Žádost o e-book Šestinedělky

Zaškrtněte jednu z následujících možností:

Žádost o e-book - Příručka rodičům - příkrmy

Zaškrtněte jednu z následujících možností:

Žádost o e-book - Cestování s dětmi

Zaškrtněte jednu z následujících možností: